МЕХАНИЧЕН КЛЮЧ ЗА БОЙЛЕР 20А С КРИСТАЛНА РАМКА - ЧЕРЕН - FCMKV20A-2BP+SR-12
-22%
Зачертаната цена е най-ниската продажна цена от 30 дни преди прилагане на намалението на цената.
Добавяне към любими
Печат
Сравнение
Подробности
Данни
Отзиви
Подробности
Спецификации на продукта:
  • Размери: 80 мм х 80 mm х 39 mm
  • Материал на панела: панел от кристално стъкло с дебелина 8mm, лесен за почистване
  • Материал на механизма: метал и термопластмаса.
  • Работно напрежение: AC 110 V-250 V, 50 Hz-60 Hz
  • Максимален ток на товара: 20 A
  • Работна среда: -30 ~ 70 ° C, относителна влажност под 95%